مجموعه آموزشی

کارگاه آموزشی لیزر

کارگاه آموزشی لیزر

  الف) مبانی لیزر و آشنایی با ادوات اپتیکی در لیزر

مختصری از لیرز و تئوری آن مطرح می شود و المانهای اپتیکی مربوط به لیزر روی دستگاههای مختلف موجود در شرکت معرفی می گردد.

  ب) لیزرهای پالسی و پیوسته

لیزرها از لحاظ مد کاری به چند دسته تقسیم می شوند که هر یک گاربرد ویژه خود را دارند..

  ج) کاربردهای لیزر و آشنایی با کاربردهای روز جامعه

در این بخش کاربرد های لیزر معرفی شده و شرکت کننده گان با نیاز های لیزری روز در جامعه آشنا می شوند

نمونه صفحات داخلی مطالب

حکاکی قالب تزریق لاستیک

 


تقسیم یک مقاله طولانی به چند صفحه

این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.

 • عنوان صفحه و تیبل متون را همانطور که خواسته شده وارد نمایید:
  • عنوان صفحه: به شما اجازه می دهد علاوه بر عنوان اصلی مطلب یک عنوان دوم نیز داشته باشید در صورتی که این گزینه را خالی بگزارید از عنوان اصلی استفاده می کند.
  • تیبل آلیاس مطلبمورد استفاده برای خود یک نام بدهید کوتاه برای فهرست مطالب است که به عنوان بخشی از صفحه چند مقالات نمایش داده شود. اگر خالی لینک نمایش داده خواهد شد به عنوان Page #.
 • با کلیک بر روی دکمه درج قطع صفحه. صفحه نمایش بسته خواهد شد و یک خط افقی خواهد شد قرار داده شده برای نشان دادن محل صفحه را بشکند.
  • برای بستن صفحه نمایش فرار از درج صفحه بدون قرار دادن یک صفحه فرار از کلیک بر روی دکمه X نزدیک.
 • مراحل 2-5 را برای هر صفحه فرار از مورد نیاز.
  • برای حذف یک می تواند در حذف خط افقی با استفاده از کلید های حذف و یا کلید برگشت به عقب.

نمی توانید برای عنوان صفحه و فهرست مطالب مستعار با استفاده از ویرایشگر محتوای ویرایش نمایید. باید از یکی از روش های زیر استفاده نمایید.

 • آن را حذف نمایید و دوباره ایجاد نمایید.
 • از طریق ویرایشگر کد های را ویرایش نمایید و مقدار های title و alt از تگ <hr> را تغییر دهید.

این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.

این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.


این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.این یک متن آماده برای نمایش عملکرد قالب در زبان فارسی می باشد و توسط کاربر به راحتی قابل ویرایش می باشد. این متن تنها در قالب های فارسی جوملا طراحی شده توسط گروه جومی استفاده می شود.

درباره نورا لیزر

نورا لیزر کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات پانتوگراف قالب و حکاکی قطعات صنعتی آغاز نمود.کیفیت و ارائه خدمات لیزری را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون با استقبال بی سابقه ای نیز روبرو شده است.

تماس با نورا لیزر

آدرس:ایران، البرز، کرج، دهقان ویلای دوم - خیابان شهید قاصدی ،کوچه ترابی - پلاک 20
تلفن: 34202344-026
همراه : 5338935-0935
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 34345685
کانال تلگرام : noralaser@
بالا